Директор ТОВ «Індустрія ЛВ»
Володимир Віталійович Креховецький

Про компанію

ТОВ «Індустрія ЛВ» заснована в 2007 році на базі ВАТ «Шляхіндустрія» м. Жовква, вул. Лесі Українки, 77.
Основним напрямком виробництва є металообробка.
Серед пріоритетів — ремонт будівельної техніки, виробництво та монтаж бар’єрного огородження автомобільних шляхів. Спорудження металевих споруд. Вироби з бетону. Модульні житлові та нежитлові споруди.

Історія компанії в 2022 році

Після повномасштабного вторгнення агресора на територію України 24 лютого 2022 року, перед ТОВ «Індустрія ЛВ» постав вибір, як найбільш ефективно використати потенціал підприємства у виробництві продукції, необхідної у воєнний час.
Було прийнято рішення про впровадження у виробництво спеціалізованої продукції — а саме, укриттів соціального захисту населення.

Першими партнерами, з якими ми розпочали співпрацю в процесі підготовки та запуску виробництва, стали ТОВ «СМБ Захід», ТОВ «Хоббіт Хаус» та ТОВ «Золочівський асфальтобетонний завод».

За 2022 рік нашою компанією, спільно з ТОВ «СМБ Захід», розроблено та сертифіковано виріб ВАРТА-1, на який зараз є найбільший попит. Цей виріб ми виготовляємо використовуючи рекомендації польської компанії «ТОМЕКС», а консультації щодо дотримання технології виготовлення отримуємо у співпраці з науковцями Національного університету «Львівська політехніка».

Станом на сьогодні понад десять об’єктів укриття введено в експлуатацію у закладах освіти, швидкого харчування, складського господарства, використовуючи продукцію ТОВ «Хоббіт Хаус». Проте, у зв’язку із переїздом ТОВ «Хоббіт Хаус» в кінці 2022 року до м. Київ, співпрацю з даним підприємством наразі призупинено.

Враховуючи зауваження та побажання наших клієнтів, а також досвід, отриманий у 2022 році, наше підприємство бачить перспективу у виробництві укриттів наземного монтажу серії ВАРТА-2, які виробляються спільно з ПАТ «Яворівський завод залізобетонних конструкцій». При виробництві цих укриттів враховано зауваження і побажання клієнтів, які ми отримали продовж 2022 року.

У 2023 році підприємством буде надано більше уваги на удосконалення технологічних рішень при спорудженні укриттів, їх облаштування сучасними засобами вентиляції, побутовими вигодами. Для цього налагоджена співпраця з відомою фірмою — експертом з автоматизації ТОВ «Сілоджик Груп».

Оскільки у сфері спорудження укриттів соціального захисту великий досвід мають ізраїльські компанії, ми співпрацюємо та використовуємо продукцію компанії «Муверан» з Ізраїлю.

З 2023 року у співпраці із компанією ТОВ «СМБ Захід» розпочато проєктування та виробництво модульних будинків для вимушено переміщених осіб. Дані модульні будинки обладнані високоякісними протипожежними, протиударними дверима, віконними системами та віконними конструкціями з профілю фірми «Rehau», це забезпечено завдяки співпраці з  ТОВ «НВК „КЛІМАТ СЕРВІС“».

За нашої участі у 2022 році здійснено три проєкти спільно з благодійною організацією «Благодійний фонд «Фундація друзів України», яка профінансувала встановлення укриттів у м. Запоріжжя та у Київській області.

Згідно з запитами волонтерських організацій надаємо приміщення для гуманітарної допомоги. Тісно співпрацюємо із міжнародною благодійною організацією «Карітас України».

Для Збройних сил України проводимо ремонти автомобільної техніки, виготовляємо та поставляємо до військових частин засоби обігріву (пічки-буржуйки) та компактні плити для розігрівання їжі.

Наша компанія відкрита до співпраці, формує дилерську мережу по Україні та запрошує до взаємовигідного співробітництва як підприємницькі структури, так і волонтерські, інші неприбуткові організації.

Наші партнери

ТОВ «СМБ Захід»

Серійні та індивідуальні модульні будинки

TOMEX
ПАТ «Яворівський завод залізобетонних конструкцій»

Залізобетоннi конструкції

Національний університет «Львівська політехніка»
ТОВ «Сілоджик Груп»
ТОВ «МУВЕРАН»
Спеціальне обладнання для захищених приміщень
ТОВ «НВК „КЛІМАТ СЕРВІС“»Centrohem d.o.o.

Центрохем Україна

ПП «РОМА»
ТОВ «Гарнобуд»

Про нас говорять

Наша компанія завжди працює на гарантоване виконання завдань від клієнтів та постійно удосконалює якість послуг. Що підтверджено відгуками наших задоволених клієнтів та позитивними публікаціями в ЗМІ.

Сюжет про наші бомбосховища від “Українська правда”

Матеріал від “BBC Україна” про бетонні захисні укриття “Будинок Хоббіта”

Сюжет «Радіо Свобода» про захисні сховища

Отримати консультацію